Aktuality

28 Březen 2023

Školení starostů obcí v ORP Kraslice

Dne 28. března 2023 probíhá vzdělávání starostů obcí ORP Kraslice zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.

 

23 Březen 2023

Školení starostů obcí v ORP Mariánské Lázně

Dne 23. března 2023 probíhá vzdělávání starostů obcí ORP Mariánské Lázně zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.

 

21 Březen 2023

Školení starostů v ORP Sokolov

Dne 21. března 2023 probíhá vzdělávání starostů obcí ORP Sokolov zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.

 

 
16 Březen 2023

Nikotinové sáčky již nebudou dostupné dětem a mladistvým

Novelizace zákona č. 65/2017 Sb. o ochraně zdraví před škodlivými účinky návykových látek, která přináší úpravu prodeje nikotinových sáčků, byla zveřejněna ve Sbírce zákonů.

14 Březen 2023

Školení starostů obcí ORP Ostrov

Dnes probíhá vzdělávání starostů obcí ORP Ostrov zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.

 

9 Březen 2023

Školení starostů obcí ORP Aš

Dnes probíhá vzdělávání starostů obcí ORP Aš zaměřené na přípravu na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení.

 

 

3 Březen 2023

RADY A DOPORUČENÍ – ÚDRŽBA SPALINOVÝCH CEST

Zima je na svém vrcholu. Z kotlů a kamen sálá teplo do domů a bytů. Málokdo si pomyslí, že když je topná sezóna v plném proudu a v kotli to pěkně žhne, tak může dojít k požáru domu od komína – spalinové cesty. Pojďme si říci, co nás může v topné sezóně ohrozit a jak se vyvarovat možného…

17 Únor 2023

Projekt Karlovarského kraje „Rosteme společně“ úspěšně pokračuje i v roce 2023

V pořadí již druhý seminář v rámci nového projektu odboru bezpečnosti a krizového řízení byl zrealizován na Krajském úřadě Karlovarského kraje, tentokrát na téma individuální plánování v praxi.

13 Únor 2023

Projekt Kraje pro bezpečný internet se také zapojil do Dne bezpečnějšího internetu

V úterý 7. února 2023 jsme si již po dvacáté připomněli Den bezpečnějšího internetu. Projekt Kraje pro bezpečný internet připravuje desítky vzdělávacích materiálů a aktivit na podporu povědomí o důležitosti zajištění kybernetické bezpečnosti, které jsou pro děti, rodiče, seniory i učitele zdarma…

10 Únor 2023

POSLECHNĚTE SI DRUHÝ DÍL PODCASTU PROMLUVME SI PREVENTIVNĚ

Na 7. února letos připadl Den bezpečnějšího internetu, který se slaví ve více než 180 zemích po celém světě.  U této příležitosti vychází nový díl podcastu Promluvme si preventivně s názvem Doba on-lineová.