Konference, semináře, pozvánky na akce

Rok 2023

 • 15. - 16. 6. 2023 - Central and Eastern European Summit 2023 -Virová hepatitida typu C, HIV a další infekční nemocnění
  Konference, která se zaměří na screening, návaznost péče a na léčbu virové hepatitidy typu C, HIV a dalších infekčních nemocí zejména u lidí užívajících drogy. Konference se koná prezenčně v Praze. CEE Summit 2023 organizuje Společnost Podané ruce o.p.s., nestátní nezisková organizace, která poskytuje služby v oblasti adiktologie v ČR ve více než 50 centrech. Konference je příležitostí pro setkání a sdílení dobré praxe mezi odborníky různých oborů z ČR i ze zahraničí. Simultánní tlumočení bude zajištěno pro hlavní sál. Registrace a program konference zde.
 • 16. - 17. 5. 2023 - Konference pro žadatele o dotace v rámci programu "Protidrogová politika" Úřadu vlády ČR
  Na semináři budou představeny základní informace o dotačním řízení ÚV ČR, informace ve věci veřejnosprávních kontrol, a dojde k seznámení se s prací v elektronické dotační aplikaci. Seminář se uskuteční hybridní formou, tj. fyzicky i s možností online připojení.
  Více informací a odkaz na formulář pro registraci lze nalézt na stránkách Úřadu vlády ČR 
 • 4. - 8. 6. 2023  Adiktologická témata 2023 neboli AT konference 2023 
  Letošní ročník AT konference se ponese v duchu tématu: Padesát odstínu prevence a koná se již tradičně v prostorách Kongres hotelu Jezerka v Seči u Chrudimi.
  Posluchači se mohou registrovat do 28. 5. 2023. 
  Další informace naleznete na stránkách konference zde.
 • 22. 3. 2023 online seminář Evropského monitorovací střediska pro drogy a drogovou závislost (EMCDDA) na téma Responding to stimulant use: developments in treatment. 
  Webinář bude probíhat od 13:00 do 14:30 SEČ, registrace je možná přímo na stránkách EMCDDA zde, připojení přes platformu Zoom. Účast zdarma.